13 C
Brno
Sobota, 1 dubna, 2023

Malé nebankovní půjčky – Profi Credit, Provident a Kamali

Malé půjčky od nebankovních poskytovatelů na českém finančním trhu doslova zdomácněly. Díky rychlému a jednoduchému sjednání a vysoké schvalovatelnosti se těší stále větší oblibě.

Nebankovních poskytovatelů je na české finanční scéně celá řada, ať už je to Profi Credit půjčka, Provident půjčka nebo úvěr od nebankovní společnosti Kamali. Společným jmenovatelem nebankovních poskytovatelů půjček je snadná dostupnost, rychlé vyřízení a menší nároky na úvěruschopnost žadatele.

Bezpečná půjčka předpokládá důvěryhodného poskytovatele. Každá nebankovní společnost musí disponovat licencí od České národní banky. V případě, že věřitel licenci nemá, pohybuje se za hranou zákona a jeho půjčky jsou nelegální.

Při výběru vhodného poskytovatele úvěru se doporučuje přečíst recenze, které jsou běžně dostupné na internetu. Stačí zadat heslo Provident recenze, Profi Credit recenze či Kamali recenze a zájemce o úvěr rychle získá přehled, která společnost je pro něj nejvhodnější.   

Profi Credit půjčka

Nebankovní společnost Profi Credit poskytuje bezúčelovou pojištěnou půjčku až do výše 150 000 Kč s dobou splatnosti od 3 do 48 měsíců. Profi Credit nabízí možnost opakovaného úvěru a v případě potřeby lze splátky o několik měsíců odložit.

K vyřízení půjčky u společnosti Profi Credit je potřeba doložit platný doklad totožnosti, potvrzení o výši příjmů, číslo bankovního účtu a několik dalších osobních informací. Profi Credit nahlíží do registrů dlužníků a proto půjčka není vhodná pro klienty s negativním záznamem.

Profi Credit půjčka se hodí jako půjčka na auto, půjčka na rekonstrukci nemovitosti či půjčka pro začínající podnikatele. Minimální půjčená částka je 10 000 Kč, proto není vhodná pro zájemce o mikro půjčku do 10 000 Kč. 

Půjčka Provident 

Nebankovní společnost Provident Financial s.r.o. je stabilním poskytovatelem úvěrů, jejíž služby využilo již více než milion zákazníků. Provident nabízí půjčky ve výši od 3 000 do 130 000 Kč.

Podmínkou bezúčelové půjčky Provident je pravidelný příjem. Splatnost půjčky je 6 až 36 měsíců a RPSN dosahuje výše 20,53 %. Poskytovatel nahlíží do registru dlužníků.

Sjednání půjčky probíhá kompletně online. Krátce po vyplnění úvodního formuláře kontaktuje zájemce obchodní zástupce a doladí s ním veškeré detaily. Se všemi dotazy ochotně pomůže také Provident infolinka.   

Rychlá Kamali půjčka

Kamali půjčka patří mezi výhodné nebankovní úvěry. Kamali nabízí malé půjčky ve výši 1 000 až 20 000 Kč se splatností maximálně 10 měsíců. Půjčka nevyžaduje ručitele, společnost Kamali však nahlíží do registru dlužníků. V případě schválení úvěru obdrží klient peníze na účet téměř okamžitě. 

Pro nové klienty má Kamali bonus v podobě první půjčky bez poplatků a bez úroků. Zájemci o první Kamali půjčku získají až 15 000 Kč s dobou splatnosti 14 až 30 dní. Pokud půjčku splatí do 14 dnů, nemusí platit žádné úroky a poplatky. 

U každé další půjčky se počítá poplatek 33 Kč za každých půjčených 1 000 Kč. Při prodloužení splatnosti o měsíc platí klient 49 Kč za každých půjčených 1 000 Kč. Se všemi dotazy pomůže infolinka, stačí se podívat na Kamali kontakt

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality