13 C
Brno
Sobota, 1 dubna, 2023

Hledáte specializovanou společnost na pojištění malých a středních rizik?

Je vhodné být pojištěn a mít tak vhodné pojištění, které nás, náš majetek nebo třeba odpovědnost chrání a v případě, že se něco stane, nám „kryje záda“. Pokud hledáte kvalitního partnera z pojišťovacího trhu, na kterého se můžete plně spolehnout, a který vám bude v případě potřeby nápomocný kdykoli, s důvěrou se obraťte na společnost Agripos – Rakovník spol. s r. o. Jde o společnost, která se zaměřuje na pojištění malých a středních rizik zvláště se zaměřením na zemědělské pojištění plodin, zvířat, techniky a odpovědnosti.

Je vaše stávající pojištění dostatečné a vyhovující?

Tato společnost vám také zpracuje rozbor stávajícího pojištění. Noví zájemci tak zjistí, jak na tom jejich stávající pojištění je, zda je dobré jej využívat, zda za roky, které jej máte uzavřeno, nedošlo ke změnám, které už jej nečiní tak výhodným, jako tomu bylo před léty… Firma vám připraví koncept pojištění na jakákoli pojistná nebezpečí, která mohou na českém trhu zákazníka potkat. Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě se o vás po všech stránkách postará, má mezinárodní tým zkušených odborníku a své služby poskytuje za nejvýhodnější ceny a s nejlepšími podmínkami.

Služby, které jistě oceníte

Svým zákazníkům nabízí Agripos – Rakovník, spol. s r. o. ucelené služby v oblasti pojištění a risk managementu. To vše ve spolupráci se specialisty RENOMIA NETWORK, jež patří mezi vyhledávané odborníky ve svém oboru. Ti mají zkušenosti z lokálního i mezinárodního pojistného trhu.

Využít tedy můžete návrh pojistného řešení, řízení rizik, sjednání optimálního pojištění, výběr pojistitele, správu pojištění, zastupování při pojistných událostech, mezinárodní služby, audit pojištění, audit pojištění dodavatelů a odběratelů, pojištění vozidel, služby pro zaměstnance i školení.

Podívejte se na více informací na agripos-rak.cz.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality