12.6 C
Brno
Středa, 31 května, 2023

Polypropylen desky: Vysoce kvalitní materiál pro tvorbu konstrukcí

Polypropylen je skvělým materiálem, který je díky svým vlastnostem velmi oblíbený a často používaný. Desky z polypropylenu se tak hodí pro různé stavby, například konstrukce, laboratoře, či třeba bazény.

Polypropylen desky

Polypropylen desky najdete v různých provedeních, čímž lze lehce upravit jejich vlastnosti. Mezi základní vlastnosti extrudovaných desek patří vysoká chemická odolnost, přičemž je tento materiál tepelně stabilní a fyziologicky nezávadný. MEPOLEN PP-H neboli homopolymerní polypropylen je normálně vznětlivý DIN 4102 B2, přičemž zakoupit můžete také MEPOLEN S PP-S, což je nehořlavý polypropylen. Je vhodný k hlubokému tažení a využít ho můžete v teplotách od 0 °C do 100 °C. Výhodou je navíc nízká hmotnost a možnost desky dobře svařovat či obrábět.

Polypropylenové desky

Kromě extrudovaných desek v nabídce najdete také lisované hoblované polypropylenové desky. Najdete je také pod názvem MEPOLEN Press PP-H. I v tomto zpracování mají desky vysokou chemickou odolnost, nízkou hmotnost, a navíc nízké vnitřní pnutí. Vybírat můžete z různých rozměrů a barev na poptávku. Hodí se k výrobě chemických zařízení, nádob, přístrojů a na galvanickou techniku.

PP desky

Díky tomu, že lze PP desky dobře svařovat a obrábět, práce s nimi je jednoduchá. Potřebovat však budete svařovací drát. Ten je dodáván jako tyče, cívky, náviny či papírové cívky. Vybírejte z produktů MEPOLEN H, MEPOLEN R, MEPOLEN COPO nebo MEPOLEN POOL. Dráty se liší také svým geometrickým tvarem. Jedním z nich je kruh o průměru 2 až 5 mm, druhým typem je pak trojhran nabízen v 70°, 80° a 90°.

Polypropylenové desky nabízí široké využití a uplatnění najdou v mnoha průmyslech. Vybírejte z různých provedení a úprav. Ze široké nabídky si vyberete to pravé pro svůj projekt.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality